DIZAINAS
 • Sukurtas pakylėti kasdienybę Didinti
  Sukurtas pakylėti kasdienybę

  Įkvėptas drąsios naujos ateities vizijos, šio pažangaus SUV stilius demonstruoja puikų balansą tarp išskirtinumo ir ramybės. Jame kalbama tvirta, tačiau rafinuota dizaino kalba.

 • Naujos drąsios detalės priekyje Didinti
  Naujos drąsios detalės priekyje

  Patobulinti LED priekiniai žibintai atkreipia dėmesį nauju vertikaliu dizainu ir dienos šviesų juosta su naujos kartos „Kia“ žvaigždėlapių grafika. Pakilią išvaizdą suteikia ir naujoviškos formos variklio dangtis bei radiatoriaus grotelės.

 • Išsiskiriantis priekinis buferis ir variklio apsauga apačioje Didinti
  Išsiskiriantis priekinis buferis ir variklio apsauga apačioje

  Atkreipkite dėmesį į dinamiškumo dvasią, kurią suteikia drąsių formų platus buferis ir variklio apsauga. Tai ypatingai pastebima naujoviško dizaino priekinių grotelių, esančių apatinėje dalyje, derinyje su vertikaliomis oro įsiurbimo angomis, esančiomis po žibintais.

 • Naujas progresyvus galinės dalies dizainas Didinti
  Naujas progresyvus galinės dalies dizainas

  Vertikalūs galiniai žibintai su įstrižai išdėstytais LED elementais byloja apie tvirtą SUV galinės dalies sudėjimą. Šį įspūdį sustiprina ir plati dugno apsauga gale. Galiausiai, visi naujoviškai atrodantys elementai yra apjungti drąsių formų buferio ir išmetimo sistemos elementų.

 • Supaprastintas prietaisų skydelis Didinti
  Supaprastintas prietaisų skydelis

  Paprastumas suderintas su rafinuotumu. Priekinėje dalyje yra plonos ventiliacijos angos, besidriekiančios per visą prietaisų skydelį, foninio apšvietimo juosta ir naujoviškas klimato kontrolės valdymas. Visa tai kuria ypatingą nuotaiką ir patogumą vairuojant.

 • Neodinės sėdynės Didinti
  Neodinės sėdynės

  Galvojame apie mūsų visų ateitį: žalios šalavijų spalvos veganiškos dirbtinės odos sėdynės yra standartinėje naujojo Sorento įrangoje. Stilingos ir malonios lytėti, jos yra puiki alternatyva tradicinėms odinėms sėdynėms, be to, sumažina poreikį gyvūnų odos apdorojimui ir tuo pačiu lemia mažesnes anglies dvideginio emisijas.

 • Aukščiausios kokybės atpalaiduojančios sėdynės Didinti
  Aukščiausios kokybės atpalaiduojančios sėdynės

  Savo naujajame Sorento jauskitės patogiai, įsitaisę sėdynėse, kurios skirtos optimaliai kūno laikysenai ir tolygiam kūno svorio paskirstymui. Reguliuokite aukštį ir atlošo padėtį vieno mygtuko paspaudimu – vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis be mažiausių pastangų gali išsirinkti patogiausią padėtį kelionei.

Ankstesnis Kitas

PAŽANGIOS SALONO TECHNOLOGIJOS
 • Dvigubas 12,3 colio panoraminis lenktas ekranas Didinti
  Dvigubas 12,3 colio panoraminis lenktas ekranas

  Mėgaukitės įtraukiančia valdymo patirtimi su didelės raiškos navigacijos sistemos ekranu ir naujausiomis ryšio technologijomis. Viskas ergonomiškai išdėstyta ir patogu naudoti.

 • Nauja pirštų atspaudų atpažinimo sistema Didinti
  Nauja pirštų atspaudų atpažinimo sistema

  Centrinėje konsolėje esanti „Kia“ pirštų atspaudų atpažinimo technologija leidžia prisijungti prie vartotojo profilio, užvesti automobilį ir suaktyvinti automatinį automobilio parkavimo režimą.

 • Projekcinis ekranas Didinti
  Projekcinis ekranas

  Sutelkite visą dėmesį į kelią su naujuoju didesniu 10 colių spalvotu projekciniu ekranu, kuris subtiliai rodo pagrindinę vairavimo informaciją ant priekinio stiklo - tiesiog Jūsų regėjimo lauke.

 • Nuotoliniai atnaujinimai (OTA) Didinti
  Nuotoliniai atnaujinimai (OTA)

  Dėl nuotolinių atnaujinimų 9 Jūsų Sorento visada išliks šiuolaikiškas ir tikslus. Įsigijus naują automobilį, šešis žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimus gausite nemokamai, o ateityje juos galėsite įsigyti už papildomą mokestį atsisiųsdami belaidžiu būdu.

Ankstesnis Kitas

UNIVERSALUMAS IR PATOGUMAS
 • Patogumas, kurį galite susikurti Didinti
  Patogumas, kurį galite susikurti

  Septynios vietos. Begalinės galimybės. Visa tai - dėka patogių sėdimų vietų ir erdvių Jūsų daiktams, kurios yra tokios pat universalios, kaip ir Jūsų gyvenimo būdas. Visada turėkite pakankamai vietos – kiekvieną dieną ir kiekvienam nuotykiui. Su aukščiausios kokybės apdaila ir salono ergonomika, kuri pakylės kiekvieną akimirką į aukštesnį lygį.

 • Erdvė, kuria galės mėgautis visi Didinti
  Erdvė, kuria galės mėgautis visi

  Dėl didelės erdvės salone, kelionės šiuo automobiliu yra sklandžios ir patogios. Santykiu 60:40 nulenkiamos antrosios eilės ir 50:50 trečiosios eilės sėdynės Jums suteikia galimybę keliauti su kuo norite ir su savimi pasiimti bet ką, ko Jums galėtų prireikti. Krovinių skyrius gali būti transformuojamas įvairiais būdais, jis patogus pakrauti bei iškrauti daiktus ir pritaikytas nesibaigiantiems nuotykiams. Sėdynes galima nesunkiai perkonfigūruoti, kad visi Jūsų šeimos kelionei reikalingi daiktai be vargo tilptų ir galėtų keliauti su Jumis.

 • Nuotolinis Smart Parking Assist Didinti
  Nuotolinis Smart Parking Assist

  Atraskite, kaip paprasta įvažiuoti į ankštas stovėjimo vietas ir išvažiuoti iš jų. Nuotolinio statymo funkcija atlieka sunkiausią darbo dalį už Jus. Ji suteikia Jums galimybę manevruoti tiesia linija pastatant automobilį ir išvažiuojant iš stovėjimo vietos Jums būnant už Sorento ribų – visa tai įmanoma vos vienu išmaniojo rakto paspaudimu.

 • Išmanusis elektra valdomas bagažinės dangtis Didinti
  Išmanusis elektra valdomas bagažinės dangtis

  Jei turite Sorento išmanųjį raktą kišenėje, Jums priartėjus prie automobilio galo, sistema atpažins raktą ir automatiškai atidarys bagažinės dangtį. Tai leis Jums kiekvieną kartą lengvai naudotis bagažine, net kai Jūsų rankos užimtos.

 • Panoraminis stoglangis Didinti
  Panoraminis stoglangis

  Atrodo, lyg įspūdingi Sorento išmatavimai dar labiau išsiplečia dėl plataus pakeliamo ir atidaromo stoglangio. Jis pilnai išnaudoja didelio stogo privalumus, suteikdamas interjerui prabangos pojūtį ir malonų vidaus apšvietimą.

Ankstesnis Kitas

SAUGUMAS
 • Navigacijos duomenimis pagrįsta išmanioji greičio palaikymo sistema (NSCC) Didinti
  Navigacijos duomenimis pagrįsta išmanioji greičio palaikymo sistema (NSCC)

  Ši technologija padeda išlaikyti saugų greitį, atsižvelgiant į kelio sąlygas važiuojant greitkeliu ar magistrale. Ji automatiškai sumažina greitį prieš įvažiuojant į saugos zoną, staigaus posūkio ruožą arba įvažiuojant ar išvažiuojant iš greitkelio ar magistralės. Vėliau ji taip pat valdo automobilio įsibėgėjimą iki iš anksto nustatyto greičio.

 • Saugaus išlipimo iš automobilio pagalba (SEA) Didinti
  Saugaus išlipimo iš automobilio pagalba (SEA)

  SEA sistema įjungia pavojaus signalą, jei keleivis bando išlipti gretimoje eismo juostoje iš galo artėjant automobiliui. Ji užrakina elektroninį vaikų saugos užraktą ir padeda išvengti durų atdarymo, jei susidūrimo rizika išlieka, net jei vairuotojas atrakina duris.

 • Įspėjimas apie atstumą parkuojant priekyje/šonuose/gale (PDW) Didinti
  Įspėjimas apie atstumą parkuojant priekyje/šonuose/gale (PDW)

  PDW sistema įspėja vairuotoją apie bet kokį galimą pavojų, kurį gali sukelti netoliese esantys objektai, kad išvengtų susidūrimų važiuojant mažu greičiu. Be priekyje ir gale esančių jutiklių yra papildomi jutikliai, kurie aptinka objektus, esančius Jūsų Sorento šonuose, todėl aplinka yra stebima 360 laipsnių kampu.

 • Nuotolinis Smart Parking Assist (RSPA) Didinti
  Nuotolinis Smart Parking Assist (RSPA)

  Atraskite, kaip paprasta įvažiuoti į ankštas stovėjimo vietas ir išvažiuoti iš jų. Nuotolinio statymo funkcija atlieka sunkiausią darbo dalį už Jus. Ji suteikia Jums galimybę manevruoti tiesia linija pastatant automobilį ir išvažiuojant iš stovėjimo vietos Jums būnant už Sorento ribų – visa tai įmanoma vos vienu išmaniojo rakto paspaudimu.

 • Susidūrimų nematomose zonose išvengimo sistema (BCA) Didinti
  Susidūrimų nematomose zonose išvengimo sistema (BCA)

  Pamirškite rūpesčius dėl nematomų zonų. Naudodami BCA sistemą, gausite įspėjimus apie iš galo artėjančias transporto priemones, kurios ketina Jus lenkti arba yra Jūsų nematomoje zonoje. Jei sistema nustato, kad yra susidūrimo rizika, ji sumaniai padės stabdyti automobilį, kad išvengtų susidūrimo, ir nukreips Jus atgal į savo eismo juostą.

 • Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba 2.0 (FCA2) Didinti
  Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba 2.0 (FCA2)

  FCA2 suteikia Jums daugiau pasitikėjimo savimi ir padeda išvengti bet kokių galimų susidūrimų su pėsčiaisiais, dviratininkais ar kitais automobiliais kelyje. Jei nespaudžiate stabdžių pakankamai stipriai, kad išvengtumėte susidūrimo, Sorento tai padarys automatiškai.

 • Statmeno eismo gale stebėjimo ir susidūrimo išvengimo pagalba (RCCA) Didinti
  Statmeno eismo gale stebėjimo ir susidūrimo išvengimo pagalba (RCCA)

  Paprastai ir lengvai išvažiuokite iš stovėjimo vietos ar kiemo. Su RCCA sistema gausite įspėjimą, jei prie Jūsų vairuojamo automobilio numatomos judėjimo trajektorijos artės automobiliai ar pėstieji. Jei kils susidūrimo pavojus, sistema automatiškai stabdys.

 • Apsauga nuo pakartotinio susidūrimo (MCB) Didinti
  Apsauga nuo pakartotinio susidūrimo (MCB)

  MCB sistema suteikia Jums ir Jūsų keleiviams papildomos apsaugos ir užtikrintumo avarijos atveju. Avarijos atveju, po pirminio susidūrimo ji padeda išvengti nenuspėjamų Jūsų transporto priemonės manevrų ir taip sumažina pakartotinių smūgų pavojų.

Ankstesnis Kitas

JUNGIAMUMAS
 • Dvigubas panoraminis ekranas Didinti
  Dvigubas panoraminis ekranas

  Be pastangų išlikite ryšyje su pasauliu ir vieni su kitais. Išskirtiniai ekranai yra pakankamai dideli, kad ir Jūs, ir Jūsų keleiviai matytumėte visus būtiniausius dalykus. O unikali, pažangi grafika informaciją daro dar geriau matoma.

 • „Bose“ aukščiausio lygio garso sistema Didinti
  „Bose“ aukščiausio lygio garso sistema

  Mėgaukitės sodraus garso kokybe su 12 garsiakalbių, kurie užtikrina aiškų ir nepriekaištingą garsą. Nuo Jūsų mėgstamo grojaraščio iki pasirinktų tinklalaidžių. SurroundStage technologija užtikrina, kad kiekvienas klausytojas būtų apsuptas muzikos – nesvarbu, kur sėdėtų.

 • C tipo USB įkrovimas Didinti
  C tipo USB įkrovimas

  Sorento užtikrina, kad kiekvienas keleivis mėgautųsi visapusišku patogumu. Štai kodėl yra daug įkrovimo prievadų. Automobilyje rasite patogius, greitam įkrovimui skirtus USB-C prievadus, patogiai išdėstytus nuo pirmosios iki trečiosios sėdynių eilės.

 • Belaidis telefono įkroviklis Didinti
  Belaidis telefono įkroviklis

  Sorento suteikia galimybę naudotis visomis ryšio priemonėmis, kurios Jums reikalingos. Keliaudami, patogiai įkraukite telefoną naudodami belaidį įkroviklį 3. Guminis pagrindas neleis telefonui nuslysti, o aušinimo ventiliatorius sumažina šilumą kraunant.

 • Kia Connect Didinti
  Kia Connect

  Lengvai sujunkite telefoną su Sorento naudodami Kia Connect programėlę ir pasinaudokite visais papildomais patogumais, praktine pagalba ir mėgaukitės ramybe. Automobilyje esančios paslaugos suteikia Jums naujausią informaciją apie eismo duomenis realiuoju laiku, netoliese esančias įkrovimo stoteles, automobilių stovėjimo aikšteles, orus ir daug kitos naudingos informacijos. Paslaugos išlipus iš automobilio yra tokios pat patogios: nuotolinis baterijos valdymas, klimato kontrolė ir paskutinės mylios navigacija – tai tik keletas iš daugelio funkcijų.

Ankstesnis Kitas

D

30 000 KМ / 24 MĖNESIŲ

 

 • "KIA" 7 METŲ GARANTIJA

  Kiekvienas Kia Sorento savininkas gauna mūsų unikalią 7 metų/150 000 km ridos naujo automobilio garantiją (iki 3 metų neribotą, nuo 4 metų - 150 000 km). Ši garantija galioja ir kitiems savininkams, taip užtikrinant puikią automobilo kainą antrinėje rinkoje.

Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
2,2 CRDI 8DCTTXAutomatinė6,4-6,6169-17462 490
Dimension image
Dimension image