„Kia“ 84 mėnesių arba 150 000 kilometrų ridos pagrindinė garantija (pirmuosius 36 mėnesius be ridos apribojimo) yra viena iš geriausių naujiems automobiliams suteikiamų garantijų. 

Vairuotojų pasitenkinimui užtikrinti visų „KIA“ transporto priemonių projektavime ir gamyboje remiamasi naujausiais automobilių gamybos technologijos pasiekimais. Sėsdami į savo naująją „KIA“, iš karto pastebėsite, kokia ji maloni. Šis jausmas lydės Jus visą laiką, besinaudojant „KIA“ transporto priemone. Jus būtinai padrąsins tai, kad kiekvieną „KIA“ transporto priemonę mes gaminame su didele atsakomybe. 

„Kia“ nustatė automobiliui techninės priežiūros intervalus, kuriuos rekomenduojame, siekiant užtikrinti maksimalų „KIA“ transporto priemonės efektyvumą. Juos galite rasti ČIA. Su „KIA“ originaliomis atsarginėmis dalimis susijusių poreikių tenkinimu rūpinasi „KIA“ įgaliotosios atstovybės. „KIA“ įgaliotosios atstovybės deda visas pastangas, kad įsigyta transporto priemonė viršytų visus Jūsų lūkesčius. „KIA“ nepakanka, kad transporto priemonė gerai atrodytų pardavimo salone. Mūsų noras yra suteikti daugelį metų trunkantį vairavimo malonumą. 

Jei pageidaujate daugiau informacijos apie „Kia“ garantiją, kreipkitės į artimiausią „Kia“ atstovybę arba išsamiau susipažinkite su garantijos sąlygomis ČIA