Modernus KIA salonas Kaune

KIA atstovas Lietuvoje UAB AUTOSABINA MOTORS plačiai atvėręs duris visiems savo klientams. Servisas Kaune pasirūpins Jūsų KIA automobiliais. Tiekiamos KIA dalys, remontuojami automobiliai. Šalimais esančiame salone galite įsigyti naujausius, itin šiuolaikiškus ir kokybiškus KIA modelius, kurių galime pasiūlyti net per 12 rūšių.

Automobilių dalys

Parduodamos naujausios ir itin kokybiškos KIA dalys: aerodinaminiai valytuvai bei akumuliatorių baterijos. Visos šios originalios atsarginės dalys yra specialiai pritaikytos skirtingų metų gamybos skirtingiems KIA modeliams. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių pasiūlymų už prieinamą kainą.

Atliekamas automobilio paruošimas techninei apžiūrai, keičiamos atsarginės dalys, vykdomi remonto darbai. Užtikriname 5 metų ar senesnio automobilio veikimą. Nors ir nieko nėra amžino ir viskas su laiku dėvisi, KIA jau įrodė, kad jos automobiliai patvarūs ir ilgaamžiai!

Naujausi modeliai

Kaip KIA atstovas Lietuvoje, suteikiame išskirtinę galimybę įsigyti pačius naujausius, skirtingų spalvų ir ratlankių tipo lengvuosius automobilius: PICANTO, Rio MY19, Stonic MY19, CEED_CD, CEED SW_CD, PROCEED, OPTIMA MY19, OPTIMA SW MY19, STINGER bei visureigius: HIRO HEV, SPORTAGE FL, SORENTO MY19. Šie modeliai pasižymi optimaliomis kuro sąnaudomis, aukšta kokybe, šiuolaikišku bei stilingu dizainu, todėl eksploatuoti juos itin paprasta ir malonu.

Ilgalaikė garantija ir išskirtinė kokybė

Mūsų suteikiama 84mėn arba 150 000 ridos pagrindinė garantija yra viena iš geriausių, taikomų naujiems automobiliams. Kiekvieną transporto priemonę gaminame su didele atsakomybe, todėl patogumas bei užtikrintumas aukšta kokybe lydės Jus visose Jūsų kelionėse nauju automobiliu.

Norite įsitikinti, kaip gera ir patogu naudotis šiais automobiliais? Išsirinkę pageidaujamą modelį, užsiregistruokite bandomajam važiavimui – tai bus puikus būdas susipažinti su savo KIA. Įsigyjant naujausius automobilius Jums taip pat bus suteikta visa reikalinga techninė pagalba kelyje atsiradus netikėtiems gedimams, kilus autoįvykiams ar kitais nemaloniais atvejais, kuomet tenka nutraukti kelionę. Padėsime 24 valandas per parą visoje Europoje.

Modernus KIA salonas ir servisas Kaune – visuomet Jūsų paslaugoms. Atnaujinkite savo automobilius ar įsigykite naujus – pas mus rasite viską, ko reikia Jūsų patogumui!