Kaip utilizuoti eksploatuoti netinkamą automobilį

Kia siekia gaminti ir pasiūlyti jums naujoviškus gaminius. Šis siekis apima visą automobilio gyvavimo ciklą – nuo projektavimo iki perdirbimo.

Siekdama, kad eksploatuoti netinkamos transporto priemonės būtų perdirbamos aplinkai nekenkiančiu būdu, Kia vadovaujasi moderniais ekologinio projektavimo normatyvais. Ekologiškas eksploatuoti netinkamų transporto priemonių utilizavimas ir perdirbimas - tai vienas iš Kia bendrovės aplinkosauginių uždavinių.

Visoje Europoje Kia jau pasirinko partnerius, galinčius tvarkyti pavojingas medžiagas ir atliekas neteršiant aplinkos. Didelė dalis šių atliekų perdirbamos ir pakartotinai naudojamos, užtikrinant aukščiausią aplinkos apsaugos lygį.

Lietuvoje savo partneriu Kia Auto AS pasirinko bendroves UAB „Metauta“ ir UAB „Kimlita“, kurios priims, tvarkys ir perdirbs eksploatuoti netinkamas transporto priemones pagal Direktyvos 2000/53/EC reikalavimus. Specialistai jums patars, ar jūsų automobiliui galima taikyti nemokamo atliekų surinkimo sąlygas, o taip pat nurodys artimiausią atliekų surinkimo vietą. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

Kia padeda jums ir tausoja aplinką.

 1. UAB „METAUTA“
  aikštelėse:
  • Jačionių g 14 Vilniuje;
  • Vanaginės kaime, Riešės Seniūnijoje, Vilniaus raj.;
  • Nemuno 139a, Kaune;
  • Raudondvario pl. 157, Klaipėdoje;
  Informacija telefonu:
  • UAB „METAUTA“ tel. +370 852 640 481
  • UAB „KIA AUTO“ tel. +370 852 312 659
 2. “UAB KIMLITA”
  Darželio st. 39, LT76328, Šiauliai, Lithuania
  Contact phone/fax: +370 415 452 52