„Autosabina Motors“ anksčiau

1920 metų gruodį Amerikos lietuviai įkūrė akcinę bendrovę „Amlitas“, kuri prekiavo naujais „Ford“ automobiliais, atsarginėmis dalimis, benzinu ir tepalais. Taip pat įmonė teikė keleivių pervežimo paslaugas bei organizavo vairuotojų kursus. Vėliau bendrovės pažanga atsiskleidė, 1924 metais, kai ji pagamino pirmuosius autobusus, kuriems važiuokles ir variklius gaudavo iš užsienio. 1936-1937 m. naujovė – pirmasis autobusas, varomas medžio anglimi. Pokariu akcinė bendrovė „Amlitas“ buvo reorganizuota į Kauno automobilių remonto gamyklą, gaminančią krovininius automobilius ir atliekančią automobilių remonto darbus. 1962 metais prie gamyklos prijungta Kauno autobusų kėbulų gamykla, gaminanti autobusus KAG-3. 1981-1982 metais naujai pastatytame gamyklos korpuse (4608 m²) įsisavintas autobusų Ikarus-260 pilno komplektiškumo remontas. Nepriklausomoje Lietuvoje 1993 metais Kauno valstybinė automobilių remonto įmonė privatizuota, įregistruojant akcinę bendrovę „Autosabina“, kuri toliau tęsė visas anksčiau buvusias veiklos rūšis, baldų, nestandartinių metalo gaminių gamybą. Tais pačiais metais įsteigti lengvųjų ir krovininių automobilių servisai, organizuota prekyba automobiliais ir jų atsarginėmis dalimis, įsteigti muitinės atvirieji sandėliai ir krovinių terminalas.

„Autosabina Motors“ dabar

„Autosabina Motors“ įkurta 1997 m. „Autosabinos“ patalpose. Tai pirmoji autorizuota naujų automobilių gamintojų pardavimo atstovė Kaune. Startavusi kaip atskira automobilių agregatų ir važiuoklės remonto įmonė, vėliau veiklą išplėtė elektros, kompiuterinės diagnostikos, kėbulų geometrijos atstatymo, kėbulų paruošimo ir dažymo srityse.

Naujų automobilių pardavimas

Nuo 1999 m metų „Autosabina Motors“ tapo oficialiu autorizuotu „Kia“, o nuo 2009 m. ir „Citroen“ lengvųjų automobilių pardavimo ir aptarnavimo atstovu. Turime įgaliojimus atlikti šių prekinių ženklų automobilių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Didžiuojamės, atstovaudami pasaulinio lygio automobilius, kurie pasižymi išskirtine kokybe, nepriekaištingu dizainu bei diegiamomis naujausiomis technologijomis, kurios užtikrina saugų vairavimą bei suteikia maksimalų vairavimo komfortą.

Servisas

Šiuo metu „Autosabina Motors“ teikia ne tik „Kia“ ir „Citroen“, bet ir kitų prekinių ženklų lengvųjų automobilių remonto paslaugas. Maloniai kviečiame rezervuotis jums tinkamą laiką ir atiduoti savo automobilio rūpesčius į patikimų specialistų rankas. Puikiai išmanydami remonto darbus, jie sutaisys ir atnaujins automobilį, kad galėtumėte vėl mėgautis kelionių teikiamais malonumais bei atradimais.

„Nuolat investuodami į naujausią įrangą bei prietaisus, savo lengvųjų automobilių klientams galime pasiūlyti geriausias paslaugas bei nepriekaištingai atliktus remonto darbus.“
Raimondas Šarkūnas, UAB „Autosabina Motors“ direktorius