KIA NIRO VAŽIAVIMO DINAMIKA
 • DINAMIŠKAS HIBRIDINIS „KIA NIRO“ VAŽIAVIMAS Didinti
  DINAMIŠKAS HIBRIDINIS „KIA NIRO“ VAŽIAVIMAS

  „Kia Niro“ efektyvumas nenusileidžia stilingumui, tad šis automobilis – naujos dinamiško hibridinio važiavimo eros pradžia. Atraskite, kaip ši įspūdinga sistema užtikrina geriausias eksploatacines savybes. Kaskart uždėjus rankas ant vairo.

 • VILIOJANTIS KIA NIRO PRIEKIS Didinti
  VILIOJANTIS KIA NIRO PRIEKIS

  Sportiškas priekinis aptakas – šio hibridinio krosoverio pažangaus dizaino liudininkas. Vertikalūs oro kanalai atrodo sportiškai ir pagerina aerodinamiką. Išskirtinės sidabro spalvos detalės sukuria harmoningą išvaizdą. Stogo bėgeliai, aukšta langų linija ir 18 colių lieti ratlankiai sudaro visapusiško dizaino įspūdį. Biksenoniniai priekiniai žibintai stilingai rodo kelią.

 • „KIA NIRO“ SALONAS Didinti
  „KIA NIRO“ SALONAS

  Salonas sumaniai suprojektuotas ir neįprastai erdvus hibridiniam automobiliui, todėl jausitės patogiai tarsi namuose. Odinėse sėdynėse integruota atminties sistema, visos sėdynės yra šildomos, o priekinės – dar ir ventiliuojamos. Nustatykite vairuotojo sėdynę taip, kad vairuotumėte sėdėdami sveikoje padėtyje ir pasiekę kelionės tikslą jaustumėtės žvalūs.

Ankstesnis Kitas

KIA NIRO TECHNOLOGIJOS
 • ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (TEMPOSTATAS) Didinti
  ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (TEMPOSTATAS)

  Adaptyvi greičio palaikymo sistema per kamerą ir radarą seka priekyje važiuojančio automobilio atstumą bei greitį ir pakoreguoja Niro greitį priklausomai nuo to, ar priekyje važiuojantis automobilis stabdo ar greitėja (pagreitina iki vairuotojo nustatyto maksimalaus greičio). Esant būtinybei sistema visiškai sustabdo automobilį.

 • EISMO JUOSTOS PALAIKYMO SISTEMA Didinti
  EISMO JUOSTOS PALAIKYMO SISTEMA

  Didinti Jei vairuodami savo naująjį „Kia Niro“ nukrypsite iš savo eismo juostos, LKA sistema įspės apie tai garsiniu signalu ir, jei reikia, nukreips automobilį atgal į eismo juostą.

 • AKLOSIOS ZONOS KONTROLĖS IR PERSPĖJIMO SITEMA Didinti
  AKLOSIOS ZONOS KONTROLĖS IR PERSPĖJIMO SITEMA

  Su naujuoju „Kia Niro“ galėsite pamiršti akląsias zonas: Aklosios zonos įspėjimo sistema (BCW) įspėja vairuotoją apie automobilio aklojoje zonoje esančią transporto priemonę.

 • AVARINIO STABDYMO SISTEMA Didinti
  AVARINIO STABDYMO SISTEMA

  Susidūrimo kaktomuša įspėjimo sistema (FCA - angl. "Forward Collision-Avoidance Asist") aptinka priekyje važiuojantį automobilį (standartinė įranga) bei pėsčiuosius, neatsargiai einančius per kelią (papildoma įranga). Sistema aptinka kliutį priekyje ir įvertina jos greitį bei atstumą naudodama radarą ir kamerą. Jei iškyla pavojus, sistema vizualiai apie tai įspėja, o jei vairuotojas į perspėjimą nereaguoja, stabdo automobilį automatiškai, kad būtų išvengta susidūrimo.

 • AUTOMATINĖ ARTIMŲJŲ / TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMO FUNKCIJA Didinti
  AUTOMATINĖ ARTIMŲJŲ / TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMO FUNKCIJA

  Važiuoti tamsoje dabar patogiau! Automobilis aptinka tamsoje iš priekio atvažiuojančią transporto priemonę ir tinkamu momentu perjungia šviesas iš tolimųjų į artimąsias, o kai transporto priemonė pravažiuoja, vėl įjungia tolimąsias šviesas.

Ankstesnis Kitas

Modelis Kuras Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1,6 LX 6DCTHibridinis automobilis (benzinas)Automatinė3,8 - 4,811024 99022 490
1,6 EX 6DCTHibridinis automobilis (benzinas)Automatinė4,4 - 5,211927 99024 990
1,6 TX 6DCTHibridinis automobilis (benzinas)Automatinė4,4 - 5,312030 99027 990

B+HEV
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ

Dimension image
Dimension image

KIA Niro

Dairotės naujo automobilio, su kuriuo keliauti būtų dar maloniau ir patogiau? Naujutėlaitis „Kia Niro“ patenkins daugelio poreikius, o kai ką galbūt privers net truputėlį apstulbti. Dažną žavi ne tik graži ir stilinga šio automobilio išvaizda bei pribloškiantis pirmasis įspūdis, bet taip pat ir patogumas, aukšta kokybė bei neeilinės eksploatacinės savybės, kuomet pajuntamas efektyvumas kas kartą vos uždėjus rankas ant vairo.

Stilingumas ir sklandi valdymo sistema

Vieni iš didžiausių šio „Kia“ modelio privalumų – tai aukštos klasės stilingumas ir efektyvumas, kurie nenusileidžia vienas kitam. „Kia Niro“ yra naujos, dinamiško hibridinio važiavimo eros pradžia. Įspūdinga valdymo sistema, lengvumas ir patogumas eksploatuojant automobilį leis būti maloniai nustebintam ne vienam, nes tai yra automobilis, apie kurį svajoja daugelis.

Kiti šio „Kia“ modelio privalumai

Šiuose automobiliuose yra įmontuota adaptyvi greičio palaikymo sistema, kuri suteikia dar daugiau saugumo bei užtikrintumo. Per kamerą ir radarą sekami priekyje važiuojančio automobilio atstumas bei greitis ir pagal tai pakoreguojamas Jūsų „Niro“ greitis. Avarinė stabdymo sistema bei automatinė artimųjų/tolimųjų šviesų perjungimo funkcija suveiks reikiamu metu, šitaip apsaugodamos Jus nuo smūgių.

Nepraleiskite progos įsigyti šį naują, stilingą, efektyvų, patogaus valdymo „Kia“ modelį įkandama kaina. Pas mus rasite skirtingų šio modelio klasių su automatine pavarų dėže pasirinkimą įvairiomis kainomis. 

„Kia“ elektromobiliuose (EV), hibridiniuose modeliuose (HEV) ir įkraunamuosiuose hibriduose (PHEV) įmontuotos aukštos įtampos ličio jonų baterijos pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai. „Kia“ baterijoms suteikiama 7 metus arba 150 000 km galiojanti garantija, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. „Mild hybrid“ technologijos hibridiniuose modeliuose (MHEV) naudojamoms žemos įtampos (48 arba 12 V) baterijoms „Kia“ suteikia 2 metų garantiją be ridos apribojimų. „Kia“ užtikrina, kad elektromobilių ir įkraunamų hibridų baterijos garantijos laikotarpiu išlaikys nemažiau 70 proc. įkrovimo talpos. Sumažėjusi hibridinių ir MHEV modelių baterijų talpa nėra laikoma garantiniu gedimu. Siekiant išvengti galimo talpos sumažėjimo, siūloma vadovautis naudotojo vadove pateikiamomis rekomendacijomis.