ATSIVERKITE NAUJIEMS POJŪČIAMS
 • Galiniais ratais varomas modelis EV6 Didinti
  Galiniais ratais varomas modelis EV6

  Norite važiuoti toliau? Jokių problemų – vykite, kur tik norite. Galiniais ratais varomas modelis su 77,4 kW talpos baterija viena įkrova gali nuvažiuoti iki 528 kilometrų atstumą. Dėl itin greito įkrovimo energijos atsargas papildysite nuo 10 iki 80 proc. vos per 18 minučių, todėl beveik visą laiką galėsite praleisti kelyje. Baterija: 77,4 kWh Nuvažiuojamas atstumas: iki 528 km² Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/val.: 7,3 sekundės Galia: 229 AG (168 kW)

 • Visų varančiųjų ratų EV6 Didinti
  Visų varančiųjų ratų EV6

  Norite kažko daugiau? Tai automobilis Jums. Šis galingas modelis skirtas tiems, kurie mėgsta visuomet turėti traukos atsargą. Keturių varančiųjų ratų sistema, 239 kW galios jėgainė ir galimybė tempti iki 1 600 kg sveriančią priekabą – su šiuo automobiliu įveikiami visi iššūkiai. Ir visa tai – visiškai neteršiant aplinkos. Baterija: 77,4 kWh Nuvažiuojamas atstumas: iki 506 km Spartusis įkrovimas: nuo 10 iki 80 proc. per 18 minučių Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/val.: 5,2 sekundės Galia: 325 AG (239 kW)

Ankstesnis Kitas

DIZAINAS - IŠORĖ
 • Sukurtas tam, kad įkvėptų Didinti
  Sukurtas tam, kad įkvėptų

  EV6 yra modernus ir sportiškas krosoveris. Kiekviena žvilgsnį traukiančio raumeningų formų dizaino detalė prisideda prie išraiškingos ir dinamiškos išvaizdos.

 • Išmanieji priekiniai žibintai Didinti
  Išmanieji priekiniai žibintai

  Važiuojant automobiliu svarbiausias dalykas – saugumas. Kia sukurti nauji išmanieji priekiniai žibintai pagerina matomumą tamsiu paros metu ir neakina kitų eismo dalyvių. Tai išskirtinės prisitaikančių ilgųjų šviesų technologijos savybės.

 • Unikalūs galiniai žibintai Didinti
  Unikalūs galiniai žibintai

  Niekur iki šiol nematyta unikalaus stiliaus galinių žibintų juosta prasideda nuo vienos galinio rato arkos, pereina per bagažinės dangtį ir baigiasi kitoje automobilio pusėje. Integruotų LED elementų gausa sukuria unikalų efektą, dėl kurio visa galinė dalis atrodo itin įspūdingai.

 • Oro aptakas ant stogo Didinti
  Oro aptakas ant stogo

  Sportiška tiesaus EV6 stogo linija galinėje dalyje baigiasi sparno tipo aptaku. Ši detalė ne tik paryškina išorės dizainą, bet ir pagerina aerodinamiką, todėl automobilis sunaudoja mažiau energijos.

 • Integruotos durų rankenėlės Didinti
  Integruotos durų rankenėlės

  Jos ne tik efektingai atrodo, bet ir pastebimai pagerina aerodinamiką. Paslėptos EV6 rankenėlės automatiškai iškyla vairuotojui artėjant prie automobilio, todėl į jį įsėsti yra dar patogiau.

Ankstesnis Kitas

DIZAINAS - INTERJERAS
 • Pajuskite įkvėpimą Didinti
  Pajuskite įkvėpimą

  Įlipę į naująjį EV6 pasijusite lyg persikėlę į ateitį. Interjero įranga sukelia pačius maloniausius pojūčius. Visos siūlomos funkcijos leidžia išlaikyti budrumą, pajusti įkvėpimą ir visuomet būti saugiems.

 • Įtraukiantis ekranas Didinti
  Įtraukiantis ekranas

  Įtraukiantis dvigubas gaubtos formos 12,3 colio ekranas sustiprina vairavimo pojūčius. Supaprastintas įrangos valdymas ir ekrane pateikiamas aiškus vaizdas netrukdo vairuoti automobilio ir tuo mėgautis.

 • Įspūdinga navigacija Didinti
  Įspūdinga navigacija

  EV6 įrengta didelės raiškos navigacijos sistema, o kiekvieno posūkio nuorodos papildomai rodomos dvigubame gaubtame 12,3 colio panoraminiame ekrane. Tačiau tai dar ne viskas, nes papildytosios realybės projekcinis ekranas navigacijos nuorodas pateikia vairuotojo regėjimo lauke – priekyje, tiesiai ant kelio.

 • Atpalaiduojamosios sėdynės Didinti
  Atpalaiduojamosios sėdynės

  Kia EV6 atpalaiduojamosios sėdynės su nulenkiamaisiais atlošais užtikrina aukščiausio lygio komfortą, o tai itin malonu, kai tenka šiek tiek palaukti, kol prieš ilgesnę kelionę bus visiškai įkrauta baterija. Atlenkus atlošus sėdynės prisitaiko prie keleivio laikysenos ir optimizuoja kūno spaudimą į paviršių. Įsitaisykite patogiai.

 • Pojūčiai viduje Didinti
  Pojūčiai viduje

  Projektuodami naujojo EV6 interjerą, norėjome sukurti unikalią erdvę, kurioje kiekvienas keleivis jaustųsi esąs svarbus. Nuotaiką formuojantis salono apšvietimas tik sustiprina šį pojūtį. Tai nedidelė, tačiau labai reikšminga detalė.

 • Pakelta centrinė konsolė Didinti
  Pakelta centrinė konsolė

  Salono erdvumo įspūdį dar labiau sustiprina pakelta centrinė konsolė, kurioje įrengta dėtuvė nedideliems daiktams ir integruota belaidžio išmaniųjų įrenginių įkrovimo platforma. Geriausius pojūčius salone leidžia patirti būtent tokie dalykai.

 • Bagažinės priekyje ir gale Didinti
  Bagažinės priekyje ir gale

  Erdvios pagrindinės EV6 bagažinės talpa siekia 520 litrų, o automobilio priekyje yra dar viena papildoma bagažinė. EV6 neturi vidaus degimo variklio, o sumaniai panaudojus laisvą erdvę bendras bagažo skyrių tūris siekia iki 572 litrų.

 • Viskas Jūsų rankose Didinti
  Viskas Jūsų rankose

  EV6 vairas leidžia valdyti ne tik automobilį, bet ir svarbiausią jo įrangą. Galite ne tik atsiliepti į skambučius ar pakeisti muziką, tačiau ir maksimaliai padidinti įveikiamą atstumą naudodamiesi regeneracinio stabdymo svirtelėmis arba tiesiog pasirinkti norimą važiavimo režimą.

Ankstesnis Kitas

E-GMP PLATFORMA
 • Nauja platforma sukuria naujas galimybes Didinti
  Nauja platforma sukuria naujas galimybes

  Su naująja platforma, ant kurios bus gaminami viso pasaulio rinkoms skirti nauji elektromobiliai, mes atveriame neregėtas galimybes Jums, kaip vartotojams, ir sau, kaip kūrėjams. Ji pagerino našumą, leido kurti naują dizainą ir atvėrė papildomas erdves salone. Tai technologija, sustiprinanti visus pojūčius, naudojantis automobiliu.

 • Įkraunantis elektromobilis - mobilus energijos šaltinis Didinti
  Įkraunantis elektromobilis - mobilus energijos šaltinis

  Nauja elektromobiliams skirta platforma ir talpesnės baterija leidžia naudoti EV6 kaip mobilų energijos šaltinį, prie kurio gali būti jungiami buitiniai prietaisai arba laisvalaikio įranga. Su įkrauta baterija šis elektromobilis gali būti naudojamas kaip elektros lizdas, tiekiantis iki 3,6 kW galios elektros energiją. To visiškai užtenka stovyklavimo įrangai, filmų projektoriui ar netgi kitam elektromobiliui įkrauti.

 • Skirtingos spartos įkrovimas Didinti
  Skirtingos spartos įkrovimas

  800 V didelės spartos įkrovimas leidžia vos per 18 minučių papildyti baterijos energijos atsargas nuo 10 iki 80 proc. Naudodamiesi tokia įkrovimo galia, per 4,5 minutės savojo elektromobilio bateriją įkrausite tiek, kad energijos užteks nuvažiuoti 100 km. Skirtingos spartos įkrovimo sistema leidžia naudotis ne tik itin sparčiomis 800 V stotelėmis, bet ir paprastesne 400 V įranga. Prisijungus prie 400 V stotelės EV6 elektros variklis ir keitiklis konvertuoja gaunamą srovę į 800 V įtampą. Tokiu būdu sklandžiai ir intuityviai pasiekiamas optimalus įkrovimo greitis.

 • Modernus dizainas Didinti
  Modernus dizainas

  Nauja elektromobiliams skirta modulinė platforma leido visiškai pakeisti įprastas automobilio proporcijas. Ilgesnės ratų bazės, trumpesnių priekinės ir galinės iškyšų bei didesnių ratų formuojamas kontrastas leido Kia dizaineriams sukurti visiškai naują modernų EV6 modelio dizainą.

 • Daugiau erdvės viduje Didinti
  Daugiau erdvės viduje

  Ilga ratų bazė, trumpos priekinė ir galinės iškyšos ir baterijų montavimo technologija leido naujajame EV6 įrengti lygias salono grindis. Taip gaunama maksimalaus dydžio erdvė, todėl viduje užteks vietos tiek Jums, tiek visiems keleiviams. Salono erdvės pojūtį dar labiau sustiprina kiekvieno poreikius patenkinanti erdvė kojoms ir nauja elegantiško dizaino įranga automobilio priekyje.

 • Didesnės galimybės Didinti
  Didesnės galimybės

  E-GMP platformos konstrukcija užtikrina geresnį stabilumą posūkiuose ir lekiant dideliu greičiu. Tokios išskirtinės charakteristikos buvo pasiektos tolygiai paskirsčius svorį priekyje ir gale, nuleidus svorio centrą ir pakeitus keleivių sėdynių padėtį. Elektros varikliai sumontuoti ten, kur automobiliuose įprastai būna vidaus degimo variklis. Didelio greičio elektros varikliai užtikrina aukščiausio lygio EV6 dinamiką. Valdymo stabilumą ir važiavimo komfortą taip pat pagerino penkių jungčių pakabos konstrukcija ir pirmą kartą serijinėje gamyboje pritaikyta integruota varančioji ašis (IDA).

Ankstesnis Kitas

EV6 GT
 • Įspūdingas pagreitėjimas Didinti
  Įspūdingas pagreitėjimas

  Patirkite kvapą gniaužiantį jaudulį automobiliui įsibėgėjant nuo 0 iki 100 km/val. vos per 3,5 sekundės. Tokią pribloškiančią dinamiką užtikrina naujos kartos elektros pavara. Išskirtinis maksimalus greitis – patirkite tikrą laisvės pojūtį važiuodami iki 260 km/val. greičiu.

 • Įkrovimas be rūpesčių Didinti
  Įkrovimas be rūpesčių

  Vairuodami elektromobilį turėtumėte mėgautis visiška laisve be jokių papildomų rūpesčių. Sėdę prie naujojo Kia EV6 GT vairo pamiršite rūpesčius ir daugiau laiko praleisite tiesiog mėgaudamiesi kelionės įspūdžiais. Kia EV6 GT montuojama naujos kartos 77,4 kWh talpos baterija su 800 V sparčiojo įkrovimo technologija leidžia papildyti energijos atsargas nuo 10 iki 80 proc. vos per 18 minučių*. Viena įkrova galėsite nuvažiuoti iki 424 km** atstumą. Sportinio automobilio dinamiką, didelį nuvažiuojamą atstumą ir itin spartų įkrovimą suderinantis Kia EV6 GT yra išties jaudinantis naujos kartos kelionių automobilis.

 • GT stiliaus sportiškos sėdynės Didinti
  GT stiliaus sportiškos sėdynės

  Mėgaukitės vairavimo pojūčiais įsitaisę Kia EV6 GT įrengtose lengvose ir itin patogiose sportiškose sėdynėse, kurios papuoštos metalo plokštelėse įspaustais GT logotipais. Specialiai šiam modeliui sukurtos naujos sėdynės yra lengvesnės už standartines ir idealiai prisitaiko prie kūno formų. Patogios šoninės atramos ir sėdynės nugarėlė puikiai prilaiko kūną posūkiuose bei idealiai tinka sportiškam vairavimui arba komfortiškoms ilgoms kelionėms. Stilingos zomša aptrauktos ir efektingomis ryškiai žalios spalvos siūlėmis siuvinėtos sėdynės puikiai dera prie bendro interjero stiliaus.

 • GT režimas Didinti
  GT režimas

  Išskirtinę Kia EV6 GT elektromobilio vairavimo patirtį užtikrina naujasis GT važiavimo režimas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti visą automobilio sportiškumo ir dinamiškumo potencialą. Užtenka paspausti dešinėje vairo pusėje esantį ryškiai žalios spalvos GT režimo mygtuką ir automobilio elektros varikliai, stabdžių sistema, vairas, pakaba, elektrinis ribotos trinties diferencialas e-LSD ir elektroninė stabilumo sistema automatiškai perjungiamos į patį dinamiškiausią nustatymą. Tai leidžia išbandyti maksimaliai įtraukiantį automobilio valdymą.

 • Sportiško stiliaus stabdžių apkabos Didinti
  Sportiško stiliaus stabdžių apkabos

  21 colio skersmens lengvojo lydinio ratlankių angose matomos specialiai šiam modeliui sukurtos ryškiai žalia spalva nudažytos stabdžių apkabos atrodo stilingai ir tuo pat metu itin efektyviai atlieka savo funkciją.

Ankstesnis Kitas

JUNGIAMUMAS
 • Papildytosios realybės projekcinis ekranas Didinti
  Papildytosios realybės projekcinis ekranas

  Naujasis papildytosios realybės projekcinis ekranas veda vairuotoją kelionės tikslo link pateikdamas nuorodas ant priekinio stiklo esančiame virtualiajame ekrane. Rodomos navigacijos gairės ir svarbiausia informacija užtikrina saugias keliones be jokių rūpesčių.

 • Visuomet prisijungę - Kia Connect (UVO) Didinti
  Visuomet prisijungę - Kia Connect (UVO)

  Kia Connect palengvina naudojimąsi automobiliu. Galėsite nuolatos palaikyti ryšį su savo Kia, stebėti svarbiausią informaciją, sužinoti baterijos įkrovimo lygį ir patikrinti, ar užrakintos durys. Kia Connect užtikrina kelionių saugumą ir su naujos kartos navigacijos įranga. Maršruto nuorodos Jums bus pateikiamos per aukščiausios kokybės Meridian garso sistemą ir dvigubame gaubtame 12,3 colio ekrane.

 • Meridian aukščiausios kokybės garso sistema Didinti
  Meridian aukščiausios kokybės garso sistema

  Meridian aukščiausios kokybės garso sistema įtraukia į klausymą, nepriklausomai nuo to, ar leidžiama tinklalaidė, mėgstamiausia Jūsų muzika ar teikiamos navigacijos nuorodos. Geriausius įmanomus vairavimo įspūdžius padeda sukurti ir Kia akustinio garso interjero dizainas.

 • Dvigubas panoraminis 12,3 colio ekranas Didinti
  Dvigubas panoraminis 12,3 colio ekranas

  Žvelgdami į įtraukiantį dvigubą, 12,3 colio panoraminį ekraną visuomet tvirtai laikysite vairą. Gaukite svarbiausią informaciją apie savo automobilį, raskite svarbiausias įrangos funkcijas, valdykite muzikos arba tinklalaidžių klausymą. Visa tai sukurta siekiant suteikti geriausių įspūdžių.

Ankstesnis Kitas

SAUGUMO ĮRANGA
 • Pagalba automagistralėse (HDA) Didinti
  Pagalba automagistralėse (HDA)

  Pagalbos sistema pastebimai palengvina vairavimą automagistralėje. Ji saugo, kad automobilis neišvažiuotų iš eismo juostos ir išliktų jos centre. Taip pat nuolatos stebimas atstumas iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Jei neįmanoma palaikyti iš anksto nustatyto saugaus atstumo, automatiškai mažinamas greitis.

 • Vairavimas magistralėse su eismo juostos keitimo pagalba (HDA+LCA) Didinti
  Vairavimas magistralėse su eismo juostos keitimo pagalba (HDA+LCA)

  Vairavimas magistralėse su eismo juostos keitimo pagalba leidžia palaikyti iš anksto nustatytą greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Greitkeliuose sistema taip pat padeda saugiai persirikiuoti į kitą eismo juostą. Pakanka laikant vairą parodyti posūkio signalą ir, jei bus saugu, EV6 automatiškai pervažiuos į norimą eismo juostą.

 • Pagalba, padedanti išvengti susidūrimų su kliūtimis nematomose zonose (BSCA) Didinti
  Pagalba, padedanti išvengti susidūrimų su kliūtimis nematomose zonose (BSCA)

  Naudojantis pagalba, išvengiama susidūrimų su nematomomis kliūtimis, tad vairuotojui nebelieka pavojingų zonų. Naujos kartos išmanioji technologija stebi nematomas zonas ir, užfiksavusi jose esančias kitas transporto priemones, įspėja apie tai signalu šoniniame veidrodėlyje. Išliekant susidūrimo pavojui, įranga taip pat padeda vairuotojui laiku pristabdyti automobilį.

 • Pagalba, padedanti išvengti susidūrimų važiuojant atbuline eiga (RCTAA) Didinti
  Pagalba, padedanti išvengti susidūrimų važiuojant atbuline eiga (RCTAA)

  Daugiau nepateksite į nemalonias situacijas važiuodami atbuline eiga iš stovėjimo aikštelės arba namų kiemo. Pagalba, padedanti išvengti susidūrimų važiuojant atbuline eiga, užfiksavusi iš galo judėjimo trajektoriją kertantį automobilį arba pėsčiąjį, įspėja apie tai vairuotoją. Jei kyla susidūrimo pavojus, sistema automatiškai aktyvuoja stabdžius.

 • Išmanusis nuotolinis parkavimas (RSPA) Didinti
  Išmanusis nuotolinis parkavimas (RSPA)

  Reikia įvažiuoti į ankštą stovėjimo vietą arba iš jos išsukti? Jokių problemų. Išmaniojo nuotolinio parkavimo sistema gali įvaryti automobilį į siaurą stovėjimo vietą arba padėti pastatyti jį lygiagrečiai. Ir visa tai – tik naudojantis rakteliu. Jei kažkas užstos kelią, automobilis automatiškai sustos ir vėl pajudės tik sistemai užfiksavus, kad kliūties jau nebėra.

 • Pagalba, padedanti išvengti susidūrimo su priekyje esančia kliūtimi (FCA) Didinti
  Pagalba, padedanti išvengti susidūrimo su priekyje esančia kliūtimi (FCA)

  Naujausia pagalbinė sistema vairuojant EV6 padeda išvengti susidūrimų su pėsčiaisiais, dviratininkais ir kitais automobiliais. Įranga įspėja vairuotoją apie pavojų, o šiam laiku nereaguojant padeda sustabdyti automobilį.

 • Išmanusis pastovaus greičio palaikymas Didinti
  Išmanusis pastovaus greičio palaikymas

  Pagal navigacijos duomenis veikianti išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema užtikrina saugumą įveikiant posūkius. Artėjant prie kelio vingio automobilio greitis pagal turimą navigacijos informaciją automatiškai sumažinamas iki saugaus. Sistema taip pat savarankiškai tobulėja – aktyvavus gali imituoti Jūsų vairavimo stilių.

Ankstesnis Kitas

EV
30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 


 • Kia garantija apima 7 laikotarpį nuo pirmosios registracijos arba 150 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Garantija galioja visose ES šalyse (taip pat Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ir Gibraltare). Galimos papildomos garantijos sąlygos, pavyzdžiui, baterijai, dažams ir papildomai įrangai skirtingose šalyse gali skirtis. Daugiau informacijos apie Kia garantiją galite rasti [www.Kia.com].

Variklis Versija Baterijos talpa Kuras Elektros energijos suvartojimas Kaina € Speciali kaina €
EV Variklis 77,4 kWh AWDGT-Line77,4Elektros variklis17,265 99056 990
EV Variklis 77,4 kWh AWDGT-Line TX77,4Elektros variklis17,269 99059 990
EV Variklis 77,4 kWh AWD GTGT77,4Elektros variklis20,673 99064 990
EV Variklis 77,4 kWh RWDGT-Line77,4Elektros variklis16,562 99053 990
EV Variklis 77,4 kWh RWDGT-Line TX77,4Elektros variklis16,566 99057 990
Dimension image
Dimension image

1) Kia elektromobiliuose (EV), hibridiniuose modeliuose (HEV) ir įkraunamuosiuose hibriduose (PHEV) montuojamos aukštos įtampos ličio jonų baterijos pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai. KIA baterijoms suteikiama 7 metus arba 150 000 km galiojanti garantija, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Švelniuosiuose hibriduose (MHEV) naudojamoms žemos įtampos (48 arba 12 V) baterijoms Kia suteikia 2 metų garantiją be ridos apribojimų. Kia taip pat užtikrina, kad elektromobilių ir įkraunamųjų hibridų baterijos garantijos laikotarpiu išlaikys 70 proc. įkrovimo talpos. Hibridinių modelių ir švelniųjų hibridų talpos sumažėjimas neįtrauktas į garantijos sąlygas. Siekiant maksimaliai išvengti galimo talpos sumažėjimo vadovautis naudojo vadove pateiktomis rekomendacijomis. Daugiau informacijos apie Kia garantiją galite rasti [www.Kia.com].

2) Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.