OPTIMA SW

DIZAINAS
 • Didinti
  NAUJOVIŠKAS DIZAINAS

  Šiuo automobiliu, kurį įkvėpė 2015 m. SPORTSPACE koncepcija, pradedame naują savo dizaino istorijos erą. Puikiai suderinę išskirtinį stilių, novatorišką išvaizdą ir patobulintas funkcijas, mūsų dizaineriai sukūrė tokį „Sportswagon“ modelį, kurį išbandę kito nebenorėsite.

 • Didinti
  DINAMIŠKA IŠORĖ

  Dėl dinamiškų kraštų, galingai atrodančių šonų ir ilgos, išlenktos stogo linijos naujasis „Kia Optima Sportswagon“ prikaustys kiekvieno žvilgsnį. Pažangių technologijų LED priekiniai žibintai nušviečia priekyje esantį kelią, užtikrindami itin puikų matomumą. Nėra jokių abejonių: praktiškumas dar niekada neatrodė taip puikiai.

 • Didinti
  SKONINGAS VIDUS

  Nepaprastas dizainas neapsiriboja vien paviršiumi. Šis modernus, skoningo dizaino ir erdvus automobilis leis jums puikiai jaustis visais atvejais.

Ankstesnis Kitas

 • Didinti
  AUKŠČIAUSIOS KLASĖS MEDŽIAGOS

  Minkštos medžiagos, tokios kaip aukštos kokybės oda, kuria aptrauktos sėdynės, sustiprina rafinuotumo įspūdį. Išskirtinės išvaizdos suteikia puikiai parinktos erdvaus bei tylaus salono spalvos ir skoningi akcentai. Užpakaliniai nepermatomi stiklai apsaugo tiek keleivius, tiek bagažinę.

 • Didinti
  PRITAIKOMA BAGAŽINĖ

  Dėl 552 l bagažinės talpos vežtis daiktus paprasta. Išskleiskite bagažinės bėgelius, kad daiktai liktų savo vietose, naudokite apsauginį atitvėrimo tinklelį, kad daiktus vežti būtų saugiau. Be to, naudokitės sumaniai įrengta daiktadėže po grindimis ir mėgaukitės kitais bagažinės sprendimais.

 • Didinti
  ERDVI BAGAŽINĖ

  Vežatės daug daiktų? Čia yra daugybė vietos Iki 1 686 l talpa nulenkus užpakalines sėdynes. Maksimaliai padidinkite talpą sukonfigūruodami 40:20:40 santykiu padalijamas užpakalines sėdynes, kurias galima nulenkti vienu palietimu. Be to, į paketą įeina 12 V maitinimo lizdas ir atjungiama bagažinės lemputė.

 • Didinti
  KOMFORTĄ UŽTIKRINANČIOS SAVYBĖS

  Įsitaisykite patogioje sėdynėje, kurią galite šildyti arba vėdinti. Vieno ar dviejų atspalvių vidus? Medžiaga ar oda? Renkatės jūs. Dar didesniam patogumui užtikrinti išmanios, elektra valdomos bagažinės durelės atidaromos automatiškai, kai išmanusis raktas yra netoliese.

Ankstesnis Kitas

 • Didinti
  PAGALBA STATANT AUTOMOBILĮ

  Išmanioji automobilio statymo pagalbos sistema (SPAS), kurioje naudojami jutikliai, aptinka tinkamą statymo vietą ir į ją nukreipia automobilį. Jūs reguliuojate greitį, pavaras ir stabdžius. Norėdami matyti, kas vyksta aplink automobilį, pažvelkite į 360° aplinkinio vaizdo monitorių.

 • Didinti
  AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS

  Įspėdama ir automatiškai stabdydama, AEB sistema padeda išvengti avarijos arba sušvelninti jos padarinius. Ant automobilio priekinio buferio esantis radaras ir ant priekinio stiklo esanti kamera stebi horizonte esančius pavojus, pvz., pėsčiuosius ar kitus automobilius.

 • Didinti
  JUOSTOS KIRTIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA

  Juostos kirtimo įspėjimo sistema (LKAS) įspėja jus vaizdiniais ir garsiniais signalais bei nukreipia jus tinkama kryptimi, jei pradeda krypti iš juostos neparodę posūkio signalo. Informavimo apie greičio ribojimą funkcija (SLIF) prietaisų skydelyje rodo greičio apribojimo ir lenkimo apribojimo duomenis.1

Ankstesnis Kitas

 • Didinti
  AKLOSIOS ZONOS APTIKIMO SISTEMA

  Aklosios zonos aptikimo sistema (BSD) įspėja jus, kai kitas automobilis įvažiuoja į akląją zoną. Įspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius sistema (RCTA) įspėja apie artėjančius automobilius, kai važiuojate atbulomis iš stovėjimo aikštelės.

 • Didinti
  PAŽANGI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Naujajame „Kia Optima Sportswagon“ įrengta ASCC sistema leidžia labiau atsipalaiduoti greitkelyje važiuojant pastoviu greičiu. Ji reguliuoja greitį ir atstumą iki priekyje esančio automobilio automatiškai didindama greitį arba stabdydama.

 • Didinti
  ORO PAGALVĖS

  Dauguma pasyvių saugumo funkcijų įeina į standartinį naujojo „Optima Sportswagon“ komplektą. Septynios oro pagalvės – įskaitant vairuotojo kelių oro pagalvę – apsaugo susidūrimo atveju. Be to, sutvirtintas kėbulo korpusas dar niekada nebuvo toks lengvas, tvirtas ir saugus.

Ankstesnis Kitas

PRIJUNGTAS PRIE INTERNETO IR MOBILUS
 • Didinti
  IŠMANIOSIOS FUNKCIJOS

  Palaikomas ryšys su „Kia Connected Services“ paslaugomis, kurias teikia „TomTom“ ir kurios palaiko „Android Auto™“ bei „Apple CarPlayTM“.3,4 Gaukite informaciją apie orą, eismo intensyvumą ir greičio apribojimus.5 (Norint aktyvinti šias paslaugas, reikalingas išmanusis telefonas su duomenų planu.) Taip pat galėsite mėgautis belaidžio įkrovimo funkcija ir puikia garso sistema.6

 • Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS

  Akumuliatorių pagaliau galima įkrauti nenaudojant jokių laidų ir prievadų: padėkite savo išmanųjį telefoną ant specialaus dėklo centriniame valdymo pulte. Jis kraunamas – daugiau nieko nereikia!6 Ant užpakalinių sėdynių sėdintys keleiviai telefonus gali prijungti prie patogaus USB lizdo.

 • Didinti
  AUKŠTOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA

  Pasirenkama galinga 490 vatų „Harman/KardonTM“ aukštos kokybės garso sistema su 8 garsiakalbiais, išoriniu stiprintuvu ir „Clari-FiTM“ muzikos atkūrimo technologija.

Ankstesnis Kitas

 • Didinti
  NAŠŪS VARIKLIAI

  Mėgstate vairuoti automobilius su dyzeliniais varikliais? Gaukite 1.7 CRDi 141 AG dyzelinį variklį. Jei mėgstate benzininius variklius, 2.0 CVVL 163 AG benzininis variklis yra būtent tai, ko jums reikia. Abu šie varikliai užtikrina puikų vairavimo efektyvumo ir variklio našumo derinį.

 • Didinti
  7 PAVARŲ DVIGUBOS SANKABOS PAVARŲ DĖŽĖ

  Rinkitės 7 pavarų dvigubos sankabos pavarų dėžę ir mėgaukitės geriausiomis rankinės ir automatinės pavarų dėžių savybėmis. Greitesnis, sklandesnis greitėjimas, didesnis manevringumas, taupesnės degalų sąnaudos – dabar visa tai lengvai pasiekiama.

 • Didinti
  PAKABA IR VAIRAVIMAS

  Patobulintą pakabą su elektroniniu būdu valdoma pakaba galima rinktis papildomai. Taip pat galima rinktis kartu su 7 pavarų dvigubos sankabos pavarų dėže. Dyzeliniai varikliai pasižymi nauja ant vairo kolonėlės sumontuota vairo stiprintuvo sistema, valdoma elektriniu varikliu.

Ankstesnis Kitas

Variklis KLASĖ Pavarų dėžė Kuras Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Speciali kaina € Kaina €
1.6 T-GDI 7DCT MY19EX7DCTBenzinas6,514923 49025 490
1.6 CRDi 7DCT MY19EX7DCTDyzelinas4,311224 99026 990
1.6 T-GDI 7DCT MY19Comfort Pack7DCTBenzinas6,514925 99028 490
1.6 CRDi 7DCT MY19Comfort Pack7DCTDyzelinas4,311227 49029 990
1.6 CRDi 7DCT MY19TX7DCTDyzelinas4,311230 99033 990
1.6 CRDi 7DCT MY19TX+Sunroof7DCTDyzelinas4,311231 94034 940
1.6 T-GDI 7DCT MY19TX GT-Line Pack+Sunroof7DCTBenzinas6,514931 24034 240

B (MPI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D (CRDi)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ